Nuda to určitě nebude

protože Foodparade je víc než jen food festival ...

CO JSME SI PRO VÁS PŘIPRAVILI?

Programu bude letos opravdu hodně a bude se konat v několika interaktivních zónách, takže si každý najde to své. Program vám postupně odhalíme včetně přesných časů.

Některé workshopy a akademie jsou omezené počtem účastníků, abyste si aktivitu mohli opravdu nerušeně užít a něco si z ní odnesli. O způsobu registrace vás budeme včas informovat.

Workshop
zóna

Zóna, kde si každý najde to, co ho baví. Plná zajímavých workshopů. Rádi jíte a fotíte jídlo? Připravili jsme pro vás společně s Nikon školou focení skvělé workshopy food fotky a k tomu kurz foodstylingu se skvělým šéfkuchařem Honzou Matějkou ze Zátiší Group. Baví vás nože? Můžete se účastnit cutting akademie Fiskars, kde se naučíte správné techniky krájení s různými typy nožů a naučíte se o své nože i starat. Trénovat můžete i své kuchařské dovednosti.

Připravili jsme pro vás workshop domácí fermentace nebo workshop, na kterém se naučíte přípravu skvělé domácí kávy pod vedením kluků z pražírny Nordbeans. Zkusit můžete i kurz filetování ryb, zdravého vaření, vaření pro děti, zakládání domácích bylinkových zahrádek a mnohem více. Abyste si workshopy užili, kapacita na každém z nich bude omezena. Podrobný program včetně časů bude doplněn.

vnitro

block

hravé pop-up kavárny

Vychutnejte si kafépauzu se vším, co k ní patří. Doušek po doušku společně s kouskem poctivého domácího zákusku a atmosférou, kterou znáte z Kavárny co hledá jméno a Vnitroblocku

Cooking
show zóna

Těšte se! Chystáme pro vás letos samá skvělá jména a brzy je zveřejníme! Kromě cooking show se můžete v této zóně těšit na spoustu dalšího programu.

Můžete se účastnit soutěží, minikurzů vaření a také je pro vás připraven foodstyling battle. Tak trénujte, dokud je čas!

Forbidden
taste

trochu jiná restaurace, než
jste zvyklí

Forbidden taste pop-up. Místo, které nečekáte, způsob servírování, který jste ještě nezažili a menu, které vás bude bavit. Těšte se, tohle na jiném festivalu určitě nezažijete!

Grill&bbq
show zóna

Gril akademie, ve které se naučíte vše, co jste kdy chtěli vědět o grilování. Přímé a nepřímé techniky grilování, zauzování na dřevěných štěpcích a mnoho dalšího.

Naučíte se připravit na grilu celé menu od předkrmu po dezert. Akademie bude probíhat v sobotu i neděli, pro omezený počet osob, o způsobu registrace vás budeme informovat.