medovinárna

Specializovaná prodejna medovin, medů, včelích produktů a medových nápojů sídlící v centru Prahy v ulici Na Zdraze. Součástí prodejny je i bar, kde je možné ochutnat denně až 30 druhů medovin. Pro firmy zajišťujeme degustace medovin na firemní akce, dále dárkové medoviny nebo balíčky.
Měníme názor veřejnosti na medovinu, která je úžasným nápojem. Bojujeme proti "nemedovinám", se kterými se často setkáte v supermarketech, ale které nemají s tradičními medovinami nic společného.
Ochutnávka u nás je současně zážitkem i vzděláváním o naší historii i kultuře.
Naši zákazníci žádají primárně kvalitu. Nabízíme sortiment přes 100 druhů medovin z 5 zemí Evropy, včetně takových specialit jako medovinové "šampaňské". Byť jsem menší podnik, jsme největší prodejna tohoto druhu v Evropě. Podnik jsme otevřeli v roce 2016.

Na Food Parade připravíme 2 degustační medovinové sety, namícháme vám jedinečné a osvěžující medovinové mojito. Další nabídka bude upřesněna podle očekávaného počasí. Můžeme ji doplnit medovinou tříští, medovým pivem, medovým cidrem, medovými limonádami, medový likéry nebo pálenkami. Pokud by si s námi počasí hodně zahrávalo a bylo chladno, zahřejme vás určitě horkou medovinou.

menu

Degustační medovinový set 5 vzorků – klasické
Degustační medovinový set 5 vzorků – speciální a archívní
Medovina 1dl – klasická
Medovina 1dl – bariková
Medová limonáda 0,33 - v lahvi
Medový cider 0,5 – v lahvi
Medovinové mojito 0,4
Medovinové mojito 0,2
Medová pálenka 0,4
Medoviny v lahvi
Medy a medutela