VÍNO PROSÍM 

Kdo jsme a jaký je náš příběh.

Již 5 let vám s láskou k Itálii a jejím vínům dovážíme na základě vlastní zkušenosti výběr z toho nejlepšího. Jsme malá společnost, která dává důraz na kvalitu před kvantitou, proto jsme v našich začátcích dováželi   vína hlavně pro sebe a rodinné přátele. Později vznikl i vlastní podnik Víno prosím. Spolupracujeme s malými rodinnými vinařstvími a vše je založeno na dobrých osobních vztazích a důvěře. Milujeme příběhy vinařství - historií podložený příběh a v současnosti jejich důraz na péči o víno a kvalitu, kterou přinášíme i Vám.

Dovážíme vína z malých rodinných vinařství Itálie, ale i ryzlinky z německé Mosely, francouzské šampaňské a samozřejmě i česká vína. V nabídce najdete i bio a vegan vína.

Pořádáme soukromé degustace – pořádané námi jako komorní příjemné ochutnávky, pro firmy jako odměnu zaměstnancům či obchodním partnerům. Postavíme náš vinný stánek a zajistíme zpříjemnění dne na Vaší venkovní firemní akci,  představování produktu apod., ale především každodenně nabídneme naše vína na e-shopu s osobním odběrem na Praze 7, v Holešovicích. 

menu

Prosecco Treviso DOC Brut
Prosecco Millesimato DOCG Brut
Gavi del Comune di Gavi DOCG
Riesling trocken 518
Moscato d´Asti DOCG
Vino Rosato
Barbera d´Alba Pelisa DOC
Valpolicella Ripasso DOC Classico Le Muraie