festival s nejlepší atmosférou

jak to na Foodparade chodí, čím je možné zaplatit,
kam se můžete posadit a na co se těšit...

co je foodparade?

V zahradách Trojského zámku pro vás již tradičně připravujeme food festival plný skvělých restaurací, které představí své degustační menu. Letos se ale můžete těšit na hodně jiný Foodparade, než jste byli zvyklí.

Chystáme pro vás spoustu novinek, které vás budou bavit a které na jiném festivalu rozhodně nenajdete! Chceme, abyste si z festivalu neodnášeli jen zážitek ze skvělého jídla a nových chutí, ale mnohem více.

FESTIVALOVÁ MĚNA

V areálu české peníze neplatí. Během celého festivalu se platí speciální měnou zvanou „chef“. 1 chef má hodnotu 20 Kč. Tyto chefy si nabijete na bezkontaktní festivalový čip, který obdržíte při vstupu.

Pokud vám chefy v průběhu festivalu dojdou, stačí se zastavit na TOP UP Pointech, které najdete na různých místech v areálu a čip si snadno dobít.

piknikové louky

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Vyhrazeny jsou pro vás piknikové louky, na kterých můžete ve stínu stromů odpočívat a v klidu si vychutnávat degustační menu.

Rádi vám zapůjčíme piknikové deky, nebo si můžete přinést svoje vlastní. Připraven pro vás bude také Butlers piknik shop, kde si můžete piknikové vybavení nakoupit. Samozřejmostí je velké množství sezení a bistro stolů v zahradách, abyste si festival skutečně užili.

ODPOČINKOVÉ ZÓNY

V areálu pro vás bude připraveno několik odpočinkových zón. Kavárna Vnitroblock si pro vás připravila hravé pop-up kavárny, ve kterých si můžete vychutnat skvělou kávu nebo dezert.

A protože za Vnitroblockem stojí kreativní parta, nebudete se při pití kávy určitě nudit! Pro lenošení na sluníčku bude připravena také Strongbow zóna s fatboy polštáři a lehátky.

I U STÁNKŮ NA ÚROVNI

Jsme tady pro milovníky dobrého jídla a proto u nás nenajdete žádné papírové tácky a plastové příbory. Všechna degustační menu servírujeme na porcelánových talířích.

Drinky si vychutnáte ve sklenicích a příbory máme také opravdové, takže se nemusíte bát zlomených plastových vidliček ve svém jídle.

Podívejte se na MAPU AREÁLU

Partneři

hlavní partneři festivalu

mediální partneři festivalu