festival s nejlepší atmosférou

jak to na Foodparade chodí, čím je možné zaplatit,
kam se můžete posadit a na co se těšit...

co je foodparade?

V zahradách Trojského zámku pro vás již tradičně připravujeme food festival plný skvělých restaurací, které představí své degustační menu.

FESTIVALOVÁ MĚNA

V areálu české peníze neplatí. Během celého festivalu se platí speciální měnou zvanou „chef“. 1 chef má hodnotu 20 Kč. Tyto chefy si nabijete na bezkontaktní festivalový čip, který obdržíte při vstupu.

Pokud vám chefy v průběhu festivalu dojdou, stačí se zastavit na TOP UP Pointech, které najdete na různých místech v areálu a čip si snadno dobít.

piknikové louky

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Vyhrazeny jsou pro vás piknikové louky, na kterých můžete ve stínu stromů odpočívat a v klidu si vychutnávat degustační menu.

Rádi vám zapůjčíme piknikové deky, nebo si můžete přinést svoje vlastní. Samozřejmostí je velké množství sezení a bistro stolů v zahradách, abyste si festival skutečně užili.

ODPOČINKOVÉ ZÓNY

V areálu pro vás bude připraveno několik odpočinkových zón.

I U STÁNKŮ NA ÚROVNI

Jsme tady pro milovníky dobrého jídla a proto u nás nenajdete žádné papírové tácky a plastové příbory. Všechna degustační menu servírujeme na porcelánových talířích.

Drinky si vychutnáte ve sklenicích a příbory máme také opravdové, takže se nemusíte bát zlomených plastových vidliček ve svém jídle.

Partneři

hlavní partneři festivalu

partneři dopravy

mediální partneři festivalu