Program

Foodparade market - food & BEER 2020

Vzhledem ke zrušenému 10. ročníku  Foodparade jsme si pro vás přichystali malou náhradu v podobě Foodparade marketu - Food & Beer, který se uskuteční dne 5.-6.9.2020 v Holešovické tržnici před halou Chefparade č. 36. 

Na co se můžete těšit ?

STELLA ARTOIS & CHEFPARADE
Kuchaři ze školy vaření Chefparade si pro vás ve spolupráci se Stellou Artois přichystali skvělé jídlo napárované s výbornými značkami piva. Ochutnat můžete Dušené slávky s Hoegaarden White, Mini burgery s pivem Blue Moon, Grilované delikatesy se Stellou Artois, Mexickou kuchyni z Taco Foodtrucku by Radek Příhonský s Coronou a sladké dobroty ve spojení s Leffe Bruin.

WORKSHOPY

V rámci Foodparade marketu jsme si pro vás přichystali workshopy, kde se dozvíte spoustu zajímavostí. Stella Artois si připravila jedinečnou školu správného čepování tohoto prémiového belgického ležáku, kde máte možnost sami si vyzkoušet, jak se správně připravuje Stella Artois servírovací rituál. V rámci workshopu přípravy steaků se dozvíte, jak správně přichystat pořádný steak. Budete moci ochutnat vína Advivum a popovídat si se sommeliérem. Pro děti bude připraven workshop zdobení cupcakes. 
 

 DOPROVODNÝ PROGRAM

V rámci doprovodného programu jsme si pro vás připravili vaření s Kulinou na nádobí Fissler a náš DJ roztančí vaše boky :-) 

Více na Facebooku