Program Foodparade 2019

Každým ročníkem se snažíme přinášet něco nového, a to nejen z kulinářského světa. Našim cílem je, aby každý návštěvník Foodparade festivalu našel jídlo, pití i zábavu podle svého gusta. Objevil něco nového, natrefil a vyzkoušel něco co má rád, na chvíli se zastavil a vypnul z každodenního shonu a příjemně strávil chvíle se svou rodinou nebo přáteli.

Na co se můžete těšit v letošním roce?

STELLA ARTOIS
Návštěvu festivalu můžete odstartovat belgickým ležákem Stella Artois. Zapomeňte na každodenní starosti a užijte si příjemné chvilky navštívením naší Le Village zóny s posezením, nebo si užijte pikniku se zásobou Stella Artois v ice bucketu. Letos pro Vás Stella Artois připravila jedinečnou školu správného čepování tohoto prémiového belgického ležáku, kde máte možnost sami si vyzkoušet, jak se správně připravuje Stella Artois servírovací rituál. 

Chybu také neuděláte s prvotřídní kávou značky Dallmayr, která vás překvapí svou chutí a vůní. Profesionální baristé vám připraví kávu podle vašich přání.

COOKING SHOW ZÓNA a DOPROVODNÝ PROGRAM

V cooking zóně plné vůní, která roztančí vaše chuťové pohárky a polahodí vašemu zraku, vás čeká odhalení několika receptů vybraných prvotřídních restaurací ve spolupráci s Proženy.cz. Naučí vás, jak si kulinářský pokrm jednoduše uvařit u vás doma a o recept se s vámi podělí na webu Proženy.cz. Které restaurace to přesně budou? To budeme odhalovat postupně! :)

Uvidíte, jak vznikají ty nejlepší muffiny s Kačkou – Lady Bakerm, či jak připravuje slávky Kristýna Němčková, vítězka MasterChef Česko.

A jako Mama Shelter říká na jich webu: ,,Naši kuchaři vám představí chutnou kuchyni a koktejly, abyste se cítili jako doma." Jedinečnost podtrhnou prémiovým belgickým klášterním pivem Leffe a k tomu speciálně lahodící menu.

Dále vás čeká například zajímavá ukázka lisování oleje, ukázka absolutní novinky jedlých balónků a spousty dalšího.

Aby mohl vzniknout dokonalý pokrm potřebujete dokonalé nádobí s kterým je radost vařit. O prvotřídní kuchyňské vybavení se postaral Made in JAPAN.

DĚTSKÁ ZÓNA

Hamley‘s a Mattel se bude s největší péčí starat o zábavu a nevšední zážitek vašich dětí. Na své si přijdou děti všech věkových kategorií. Těšit se můžou na autobus Hamleys plný překvapení, kreativní zónu, outdoor aktivity, focení, modelace vlásků, stánek s Hotwheels pro kluky, stánek Barbie pro holky a spoustu dalšího.

NIKON FOTOŠKOLA

Fotokurzem z produkce Nikon školy, který je zaměřený na fotografování jídla, ale i na základní ovládání techniky, vás provede lektor Radek Čech. Naučte se mnoho zajímavých tipů a získejte představu, o čem “foodstyling” vlastně je. Registrovat se můžete v průběhu celého festivalu přímo na stánku Nikon ve workshop zóně, kde si také můžete fotoaparáty a příslušenství vypůjčit.

CHILL OUT ZÓNA
Relax, kopu srandy a originální zachycení jedinečného okamžiku zažijete s INSTAX. Naučíte se dát fotce nový rozměr, rovnou si fotku vytisknete a odnesete – to vše zdarma. Kreativní workshop s instax fotkou vás nadchne. Nebude chybět kreativní foto stěna s hravými proprietami k focení, chill out zóna, kde si můžete odpočinout, dát si vynikající nápoj a probrat, kdo má kreativnější fotku.

PIKNIK ZÓNY

V zahradách Trojského zámku jsme pro vás připravili skvělá místa k posezení a odpočinku. Můžete si půjčit deku, koupit „ice bucket“ s šesticí piv Stella Artois, zahrát si novou hru na trhu plnou kulinářských otázek jménem GASTRONOMIA00. Celým areálem vás bude doprovázet tématická hudba a pevně věříme, že i skvělá nálada.

Více na Facebooku